Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

černý humor, vtipné texty, frky, vtípky, vtipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, frky, vtípky, vtipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O manželství, Frky o tchýních apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem upravit, jak přehrát, čím zobrazit, kterak editovat, jak exportovat, jak otevřít, jak převést, jak konvertovat, jak spustit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: dokumenty, video soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, grafiku, obrazy disků, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Informace, technika, kultura, informace

Rčení, aforismy, moudrosti, motta, hlášky, myšlenky, bonmoty

Citáty slavných, Rčení, aforismy, moudrosti, motta, hlášky, myšlenky, bonmoty, . Naleznete zde citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o manželství od různých známých osobností.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, muži, láska, náboženství, květiny, auta, stavby, ovoce, rostliny, symboly, nápoje, ptáci, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, hudba, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, hmyz, smajlíci a emotikony, věda, přístroje, halloween atd.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, M, Stručný slovník pojmů a termínů, URL, Kasína, Online vánoční webzine, F, odkaz, Iran, výukové pomůcky, Online hry zdarma, hyperlinky, Online adventní magazín

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Vánoční online hry, Závodní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Logické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Karetní, parkování - parkovačky, Klasické, Sportovní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy a podobně.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, umělci, záliby, přezdívky, školství, historie, politika, fikce a fantasy, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, věda, politici, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, sport atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, obecné zkratky, úřady a ministerstva, státy usa, země EU, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v mobil, displej, obrazovka počítače, počítač, phablet, notebook, smartphone, monitor, ultrabook, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy SUSE Linux, OSX, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows 98, BlackBerry OS, FreeBSD, Windows 10 Mobile. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií operační systémy, Windows, psi a štěňátka, hudební tapety, noční města, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, zvířata, rostliny, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, letadla, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, příroda, krajina, hry a herní wallpapery. Stahujte v rozlišení 1024x768, 1536x2560, 1800x1440, 1280x854, 800x600, 360x720, 2560x2048, 1536x864, 750x1334, 640x480, 1600x2560, 1152x864, 1600x900, 1152x1920, 375x812, 1280x800 atd.

Keywords:Webové online testy zdarma, V, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Pozadí na plochu počítače, Přáníčka k výročí svatby, internetové stránky, Dopravní značky, Webové online testy zdarma, Dětské omalovánky, Online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Delaware, Michigan, Nevada, Massachusetts, Connecticut, Idaho, Mississippi, Montana, Nové Mexiko, Jižní Dakota, New Hampshire, Washington, Severní Karolína, Aljaška, Iowa, Severní Dakota, Arizona, Wyoming, Západní Virginie, Kalifornie, Alabama, Tennessee, Virginie, Florida, Vermont, Ohio atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, v čem upravit, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát, kterak editovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, internet a web, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů, písma, fonty, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, konfigurační soubory, šablony dokumentů apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Internet, síť, technika, kultura, informace

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Pozadí na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu počítače. lze použít v smartphone, počítač, notebook, obrazovka počítače, PC, monitor, phablet, tablet, mobil, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, Lubuntu, Slackware, Windows Me, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Java ME, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Windows 7. Wallpapery na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, sportovní wallpapery, fraktály, ptáci, flóra, stromy, zvířata, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, fantasy, Formule 1, free wallpapers, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, tenisté a tenistky. Dostupná rozlišení jsou 1024x600, 2160x3840, 360x640, 1600x2560, 1800x1440, 768x1024, 1280x1024, 1024x768, 1366x1024, 1680x1050, 1440x2560, 1080x1800, 2560x2048, 750x1334, 800x1280, 1440x900 atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Federace USA, multimédia, Libro da colorare, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Americké federální vlajky, č, Wallpapers na plochu, Webové html5 hry zdarma, Online hry zdarma, Biografie slavných osobností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Washington, Minnesota, Tennessee, Maine, Michigan, Montana, Nevada, Illinois, New York, Utah, Massachusetts, Severní Karolína, Pensylvánie, Florida, Severní Dakota, Nové Mexiko, Delaware, Arkansas, Wisconsin, Havaj, Ohio, Kalifornie, Vermont, Missouri, Jižní Karolína, Colorado atd.

Motta, úsloví, bonmoty, rčení, myšlenky, aforismy, výroky

Slavné citáty, Motta, úsloví, bonmoty, rčení, myšlenky, aforismy, výroky, . Mj. na webu naleznete hlášky o alkoholu, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o kráse od různých známých osobností.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Síť, technika, kultura, informace

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: zábava, V, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Texas hold em Indonesia, počítače, Wallpapers na PC ke stažení, Super free web games zdarma, Křesťanské omalovánky k vytištění, zadarmo, R, Přehled přípon a koncovek souborů

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Washington, Minnesota, Tennessee, Maine, Michigan, Montana, Nevada, Illinois, New York, Utah, Massachusetts, Severní Karolína, Pensylvánie, Florida, Severní Dakota, Nové Mexiko, Delaware, Arkansas, Wisconsin, Havaj, Ohio, Kalifornie, Vermont, Missouri, Jižní Karolína, Colorado atd.

Motta, úsloví, bonmoty, rčení, myšlenky, aforismy, výroky

Slavné citáty, Motta, úsloví, bonmoty, rčení, myšlenky, aforismy, výroky, . Mj. na webu naleznete hlášky o alkoholu, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o kráse od různých známých osobností.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Náš tip, technika, kultura, informace

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobil, PC, smartphone, notebook, monitor, mobilní telefon, tablet, počítač, obrazovka počítače, phablet, ultrabook a pro operační systémy Windows 7, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, macOS, BlackBerry OS, Java ME, Windows NT, Lubuntu. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, auta, budovy a stavby, noční města, sportovní pozadí, zvířata, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, wallpapery, letadla, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje. Mnoho verzí a velikostí jako širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 1280x1024, 1440x900, 1536x2048, 750x1334, 1440x2560, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, 1800x1440, 360x720, 360x760, 375x812, 1536x864, 2048x1536 atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, významné osobnosti, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Charta 77, Lord, Křesťanství, Olympiáda, Žhavé výstřely, Olympijský vítěz, První republika, Poprava, Ministr zahraničí, Boston Bruins, Němci, Slovenští prezidenti, Hudba, Češi, Ekonom, Česká královna, Starověký Egypt, Nobelova cena, Královna, Poslanec, Egypt, Renesance, Čeští králové, Textař, HIV pozitivní, Archivář, Habsburkové, Továrník, New Jersey Devils, Český slavík, Dramatik, Ital, Historik, Florida Panthers, Pittsburgh Penguins, Brno apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Vtipy, anekdoty, fóry, fórky, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, anekdoty, fóry, fórky, kameňáky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, černý humor, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, zeměpis, kuriozity, humor, Online obrázky k vybarvení, školství, weby, Webové html5 hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, volný čas, Selena Gomez, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Blbej den: Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Další odkazy:

Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista
Naše tipy na užitečné weby
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Partnerské internetové stránky
Netherlands
Tipy na užitečné weby
Obrázky motorek na plochu PC
Odkazy na partnerské weby
Vietnam
Doporučené internetové odkazy
Celebrity, herečky, zpěvačky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.