Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Novinář, Vůdce, Rétorika, New York Rangers, Ministr, Normalizace, Mim, Husité, KHL, Křesťanství, Sci-fi, Prezident USA, Zpěvák, Němci, Lord, Prezident, Kancléř, Rock ‚n‘ Roll, Válka, New Jersey Devils, NHL, Masový vrah, Překladatel, Režisér, Pop, Poprava, Slovák, Producent, Rakušan, AIDS, Prezidenti, Sochař, Miliardáři, Habsburkové, Čeští králové, Mluvčí apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Přísloví, motta, úsloví, výroky, aforismy, hlášky, rčení

Slavné citáty, Přísloví, motta, úsloví, výroky, aforismy, hlášky, rčení, z kategorií citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o víře, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o manželství od různých známých osobností.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Skvělé hry online zdarma, Životopisy osobností, Dopravní značky, Arsenal Football England, weby, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internet, Cestování po Evropě, Full HD pozadí na PC, počítače, pro dospělé, Městské a obecní prapory obcí ČR

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak spustit, čím zobrazit, čím prohlížet, kterak editovat, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, jak přehrát soubory následujících typů: systémové soubory, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, písma, fonty, dokumenty, hudební audio soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, konfigurační soubory, spustitelné soubory apod.

Fórky, fóry, černý humor, frky, kameňáky, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, fóry, černý humor, frky, kameňáky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O manželství, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Vtipné hádanky, O ekonomech, O škole, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O mužích, O Němcích, O zvířátkách apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, čím prohlížet, jak převést, čím zobrazit, jak konvertovat, jak vytvořit, kterak editovat, jak přehrát, jak otevřít, jak importovat následující typy souborů: hudební audio soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, internet a web, písma, fonty, konfigurační soubory, video soubory apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Keywords:Super online kvízy, odkaz, humor, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Kliparty zadarmo ke stažení, Staré hry online, P, URL, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, internetové stránky, volný čas, Americké federální vlajky

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, profese a zaměstnání, věda, mytologie, státní správa, politici, rodinné vztahy, filozofie, národnost, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, školství, přezdívky, žurnalisté a novináři, osobnosti, lékařství, křesťanství atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií sport, politika, nemoce, internet, matematika, účetnictví, zkratky, hardware, český jazyk, ekonomie a ekonomika, příroda, rostliny, psychologie, materiály, různé, cestování, nástroje, nápoje, počítače, software, literatura, náboženství a křesťanství, technika, chemie atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, doporučujeme, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Dopravní značky, webové stránky, Hry pro dívky online, Sexy Denise Richards, V, Přehled zkratek a akronymů, zdarma, Full HD pozadí na PC

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Animace, Adventury, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Pro dívky, Sportovní hry, Hry pro děti, Karetní hry, Postřehové hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Závody aut a tak dále.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Pozadí na PC - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. můžete využít v PC, ultrabook, tablet, monitor, mobilní telefon, mobil, displej, smartphone, počítač, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 95, Android, Linux Xubuntu, Slackware, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Mac, Microsoft Windows 8, OSX, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, operační systémy, Windows, letadla, noční města, sportovní pozadí, zvířata, budovy a stavby, motorky, motocykly, auta, rostliny, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, hudební tapety. Stahujte v rozlišení 393x786, 2560x2048, 1024x600, 1920x1200, 750x1334, 375x667, 320x568, 1800x1440, 640x480, 360x720, 768x1024, HD 1280x720, 2160x3840, 1440x960, 1080x1800, 1920x1080 Full HD atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Fórky, kameňáky, vtípky, fóry, vtipné texty, vtipy

Chcete se pobavit? Fórky, kameňáky, vtípky, fóry, vtipné texty, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o metanolu apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, ú, Vánoční web, Prapory českých měst, Film Avatar 1,2, Nejhranější hry online, Pozadí na PC, linky

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Animace, Adventury, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Pro dívky, Sportovní hry, Hry pro děti, Karetní hry, Postřehové hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Závody aut a tak dále.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: K, zajímavosti, webovky, Skvělé hry online zdarma, zeměpis, Omalovánky k vybarvení, hyperlinky, Prapory všech zemí světa, F, Americké federální vlajky, Státní vlaječky, prapory, pro děti, Obrázky k svátku, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Oblíbené roční období: Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Další odkazy:

Zlatan Ibrahimović futebolista
Linky na partnerské weby
Romulus Remus
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Winona Ryder
Odkazy na partnerské weby
Germany
Tipy na Partnerské weby
Christina Aguilera
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Ashlee Simpson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.