Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní a deskové hry, Střílečky, Adventury, Bojové hry, Karetní hry, Animace, Akční hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Strategie, Pro dívky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Logické hry, Závody aut a tak dále.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hlášky, bonmoty, rčení, moudra, výroky, aforismy, úsloví

Slavné citáty, Hlášky, bonmoty, rčení, moudra, výroky, aforismy, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o penězích od různých známých osobností.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Super free web games zdarma, zadarmo, školství, Vánoční zábava, linky, internet, Webové html5 hry zdarma, Vánoční hvězda, počítače, humor, info, Životopisy osobností

Obrázky na PC ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro phablet, obrazovka počítače, počítač, monitor, smartphone, PC, tablet, mobil, displej, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, Linux Mint, macOS, Microsoft Windows 8, Mac, Windows NT, FreeBSD, Windows 98, Windows 10, Android, Slackware. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, zvířata, voda a bubliny, hudební tapety, moře, oceány, pláže, rostliny, noční města, auta, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, jídlo a nápoje. Zvolit si můžete rozměry 360x720, 1536x2560, 1080x1800, 1680x1050, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1366x1024, 360x640, 375x667, 854x480, 1280x960, 1920x1200, 375x812, 2048x1536, 1280x768 atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Keywords:tipy, V, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, weby, Kdy a jak zapalovat adventní svíčky na adventním věnci?, pro děti, zábava, V, Obrázek dárkové tašky, hyperlinky, Full HD pozadí ke stažení, Dopravní značky

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Havaj, Texas, Arkansas, Kentucky, Tennessee, Michigan, Georgie, Missouri, Jižní Karolína, Louisiana, Severní Karolína, Virginie, Arizona, Kalifornie, Kansas, Jižní Dakota, Pensylvánie, Utah, Colorado, New Jersey, Indiana, Florida, Západní Virginie, Washington, Massachusetts atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapers na PC. lze použít v tablet, phablet, smartphone, displej, mobilní telefon, počítač, monitor, PC, mobil, notebook, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows NT, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Slackware, Android, Windows 95, FreeBSD, Linux Mint. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, zvířata, auta, voda a bubliny, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, budovy a stavby, rostliny, motorky, motocykly, květiny, kytky, psi a štěňátka, hudební tapety, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery. Dostupné rozměry 1536x2560, 2160x3840, 412x846, 375x812, 1080x1800, 1280x854, 1280x768, 1536x864, 1600x2560, 2048x1080, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 360x720, 2560x1600, 1024x768, 360x760 atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Oddechové, Klasické, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Závodní, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, odkazy, Slovník pojmů Co je to?, Texty blahopřání, Městské a obecní prapory obcí ČR, Státní prapory všech zemí, Kliparty zdarma, Blahopřání novoroční, Adventní magazín, Dopravní značky, F, Nejlepší zeměpisné kvízy

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Bonmoty, hlášky, výroky, úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky

Slavné citáty, Bonmoty, hlášky, výroky, úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o životě, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak převést, v čem spustit, jak vytvořit, jak exportovat, jak spustit, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít soubory těchto typů: internet a web, dokumenty, hudební audio soubory, grafiku, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, video soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Francouzsky, Brno, K Tisku, Vánoční pozadí, Přáníčko, Adventní kalendář, Jmelí, Neviňátko, Filmy, Pozadí, Sněhulák, Korálky, Vídeňský punč, Keramika, Windows, LED svíčky, Vánoční hvězda, Pro děti, Borovice, Vánoční svícen, Vánoční koule, Strom, Zdraví, Ježíš Kristus, Vánoční prostírání, Vánoční ozdoby, Slámový adventní věnec, Drážďany, Vánoční koledy, Smrk, Vánoční tapety apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Ftipy, frky, vtipné texty, anekdoty, vtipy, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtipné texty, anekdoty, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné citáty, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, kameňáky apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Online biografie, životopisy osobností, Full HD wallpapers na PC, Obrázky na plochu Vesmír, cestování, webové stránky, zajímavosti, Vánoční dárky ke stažení, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webovky

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Bonmoty, hlášky, výroky, úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky

Slavné citáty, Bonmoty, hlášky, výroky, úsloví, přísloví, aforismy, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o životě, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak převést, v čem spustit, jak vytvořit, jak exportovat, jak spustit, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít soubory těchto typů: internet a web, dokumenty, hudební audio soubory, grafiku, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, video soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Habsburkové, Závodník, Dabérka, Básník, Husité, Normalizace, Slovák, KHL, Washington Capitals, Herečka, Trenérka, Lord, Němci, Podnikatelé, HIV pozitivní, Druhá světová válka, ČSSD, Ital, Český slavík, New Jersey Devils, Rakušan, Režisér, Brno, Hejtman, Zpěvačka, První republika, Textař, Mim, Avangard Omsk, Komunista, New York Rangers, Malíř, Francie, Křesťanství, Životopis, Hejtmani apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: volný čas, Skvělé hry online zdarma, Vlajky spojených států amerických, výukové pomůcky, Vlajky jednotlivých států USA, Vánoční přání hodně dárků, zeměpis, URL, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, B, doporučujeme, zdarma, Associazione Calcio Milan, 10

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Další odkazy:

Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku
Linky na partnerské weby
Visačka na dárky
Tipy na užitečné weby
Karl Marx, Adam Smith
Zajímavé webové stránky
Obrázky k vybarvení
Naše tipy na zajímavé stránky
Recept na vánoční punč
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Novoročenka psaná německy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.